Gamemode ONYX RP Modu %70 Türkçeleştirilmiş

RageSawyer

Administrator
Yönetici
25 Şub 2024
5
6
3
Yapılan düzeltmeler
  • ESC Tablet telefon açılıyordu düzeltildi
  • MariaDB hataları düzeltildi
  • Kuaförde tırnaklar hatalıydı düzeltildi
  • Kötü bir türkçeleştirme yapıldı tekrar düzenlemeniz gerekmekte
  • Zaman buldukça ekleme yapılacaktır.

Kurulum

ONYX Modu

Veritabanı için gerekli mariadb xampp veya largon falanda kullanabilirsiniz size kalmış ama 10.5.10 sürümünü yüklemeyi unutmayın

NVM windows kullanın
NVM kurduktan sonra CMD yönetici olarak açıp şu komutları sırasıyla yazın.
nvm install 12.22.12
nvm use 12.22.12

www.ragempturk.com
- RageSawyer

Son düzenleme:

yasindmr

New member
10 Mar 2024
3
3
0
Teşekkürler güzel türkçeleştirme olsa daha iyi ama elinize sağlık bu paketi bana 60k ya satıyorlardı iyi ki almamışım çok sağolun

• Like
Tepkiler: JosmeFord

thomassamp

New member
17 Nis 2024
1
0
1
Gamemode ile ilgili bir sorunum var, varlıklar (svg, png, jpg, vb.) CEF içinde yüklenmiyor. Örneğin import svg from "./assets/svg/*.svg"; hiçbir şeyi getirmiyor, nesne boş ama import arrowSelect from './assets/svg/arrow-select.svg'; işe yarıyor, svg'yi güzelce gösteriyor.
*.svg importunu nasıl çalıştırdınız? Çünkü hiçbir şeyi değiştirmedim ve yine de tüm ikonlar/resimler yüklenmiyor, geliştirme modunda (localhost:1234 veya sunucuda oyun içinde)

JosmeFord

Administrator
29 Şub 2024
9
7
3
Gamemode ile ilgili bir sorunum var, varlıklar (svg, png, jpg, vb.) CEF içinde yüklenmiyor. Örneğin import svg from "./assets/svg/*.svg"; hiçbir şeyi getirmiyor, nesne boş ama import arrowSelect from './assets/svg/arrow-select.svg'; işe yarıyor, svg'yi güzelce gösteriyor.
*.svg importunu nasıl çalıştırdınız? Çünkü hiçbir şeyi değiştirmedim ve yine de tüm ikonlar/resimler yüklenmiyor, geliştirme modunda (localhost:1234 veya sunucuda oyun içinde)
CDN bağlaman gerekiyor sunucunu yoksa hiç bir görseller iconlar gözükmez localhost da olsa normal sunucuda da olsa gözükmez CDN sağlayan bir hosting satın alman gerekiyor

+ Discord sunucumuza katılmayı unutma oradan da paylaşım yapacağız https://discord.com/invite/zYZJukgbME

JosmeFord

Administrator
29 Şub 2024
9
7
3
Benim sorunum resimlerin barındırılması değil, anlamadığım şey parcel'in genel importunu. Örneğin, herhangi bir cef bileşeninde:
import singleImage from './src/assets/images/demo.png' // çalışıyor
import png from './src/assets/images/*.png' // BOŞ nesne!
Benim anladığım kadarıyla parcel v2 ile *.png kullanmak için bir resolver-glob eklentisi var ama proje parcel v1 kullandığı için neden tüm importlar *.png ile anlamıyorum.
https://discord.com/invite/zYZJukgbME Discord Sunucumuza gelin